Koniec lata/zwiewna romantyczna sukienka

„Istnieje tylko jedna rzecz na świecie, której zaufają wszyscy ludzie- zegar” . Przeczytałam dziś te jakże mądrą i prawdziwą sentację . Kto by się z nią nie zgodził ? Jest ona nieco przykra szczególnie, że właśnie zrywamy kartki z kalendarza z ostatnimi dniami sierpnia. Dla niektórych to ostatnie dni wakacji. Mam takie wrażenie, że jednak  z końcem sierpnia kończy się też lato (mimo, że trwa ono jeszcze 22 dni). Nadchodzący wrzesień to dla mnie trochę smutny miesiąc. Dlaczego? Po pierwsze mam wtedy urodziny. Tak, tak smuci mnie fakt, że minął kolejny rok jak pstryknięcie palcami, a poprzednie urodziny pamietam jakby były wczoraj. Czas tak szybko leci, czasami chciałabym go zatrzymać i wcale nie po to, aby  odpocząć, a raczej, żeby zrobić wszystkie te rzeczy, których nie zdążyłam zrobić. Wtedy może nie miałabymaby  wrażenia, że kolejny dzień straciłam z powodu braku czasu. Taka pokręcona moja logika, o ! 😉
Wrzesień to również nadchodząca jesień (wrr..), jesienna handra i częste deszcze. Stop…! Pamela chyba trochę przesadzasz i zaraz swoich czytelników wpędzisz w lekkie przygnębienie …. Natychmiast przestań!  Przecież jesień  to niesamowite światło, kolory i kolorowe liście. W sumie to możemy się cieszyć, że mieszkamy w takiej strefie klimatycznej i mamy wszystkie pory roku, z których każda jest zupełnie inna i każda jest piękna na swój sposób.
Teraz mamy jeszcze ostatnie dni lata dni lata więc ja z tego korzystam i zakładam zwiewne, letnie sukieneczki. Wiem doskonale o tym, że ubrania letnie można założyć zimą, ale dla mnie wtedy mocno tracą na swoim uroku. Spójrzcie tylko na tą piękną, letnią sukienkę. Jak myślicie czy wyglądałaby tak fantastycznie do czarnych rajstop, płaszcza lub kozaków zamiast tych dziewczęcych sandałków ?  


 

^ Och, nie chyba zaczyna padać! :O ^

^ Dobrze, że mam marynarkę 😀 ^

^ Już po wszystkim, wracamy do domu 😀 ^

1 comment
  1. Jestem zupelnie nowy na tym blogu i na pewno bede cieszyl wasza strona internetowa. Na pewno masz znakomite artykuly i recenzje. Podziele sie wasza strona internetowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *